PROJEKT WSPÓŁFINANSOWANY PRZEZ SZWAJCARIĘ W RAMACH SZWAJCARSKIEGO
PROGRAMU WSPÓŁPRACY Z NOWYMI KRAJAMI CZŁONKOWSKIMI UNII EUROPEJSKIEJ

PROJECT SUPPORTED BY A GRANT FROM SWITZERLAND THROUGH
THE SWISS CONTRIBUTION TO THE ENLARGED EUROPEAN UNION

Aktualności

23-01-2018

Badania ilościowe dla Omegi Pilzno

Dział Badań i Analiz Strategicznych Exacto zrealizował badania ilościowe z zakresu satysfakcji polskich i zagranicznych klientów firmy Omega Pilzno, która od ponad 25 lat specjalizuje się w obszarze transportu, spedycji i usługach logistycznych.
15-01-2018

Kampania informacyjna Kongresu Profesjonalistów PR

Dział Media Relations Exacto realizuje kampanię informacyjną XVIII Kongresu Profesjonalistów PR – największego wydarzenia w branży public relations w Polsce.
10-12-2017

Kampania społeczna dla Fundacji Hospicyjnej

Zaplanowaliśmy oraz realizujemy kampanię społeczną dla Podkarpackiej Fundacji Hospicjum dla Dzieci. Projekt zatytułowany: pomóż, zanim zabraknie czasu jest ukierunkowany na pozyskiwanie 1% podatku na statutową działalność Fundacji.
04-12-2017

Wprowadzamy na polski rynek nowości od MARS

Jedna z najpopularniejszych światowych marek wprowadziła niedawno do Polski cztery nowe batony będące proteinowymi odpowiednikami swoich kultowych wersji. Zadaniem działu Media Relations Exacto jest wsparcie w komunikowaniu nowego produktu.
29-11-2017

Konferencja prasowa dla Szpitala Specjalistycznego Pro-Familia w Rzeszowie

Dział Media Relations Exacto zajął się kompleksowym przygotowaniem oraz obsługą konferencji prasowej organizowanej na zlecenie Szpitala Specjalistycznego Pro-Familia w Rzeszowie w ramach działań informacyjnych.
1  2  3  4  5  6  7  8  9    46
Odwiedź nas w Google+