PROJEKT WSPÓŁFINANSOWANY PRZEZ SZWAJCARIĘ W RAMACH SZWAJCARSKIEGO
PROGRAMU WSPÓŁPRACY Z NOWYMI KRAJAMI CZŁONKOWSKIMI UNII EUROPEJSKIEJ

PROJECT SUPPORTED BY A GRANT FROM SWITZERLAND THROUGH
THE SWISS CONTRIBUTION TO THE ENLARGED EUROPEAN UNION

Aktualności

08-10-2018

Przeprowadzamy kompleksowe badania wizerunkowe dla ZETO Rzeszów

Dział Badań i Analiz Strategicznych po raz kolejny podjął się zadania realizacji kompleksowych badań wizerunkowych dla firmy informatycznej ZETO Rzeszów. To już kolejne badanie, z cyklu który nasz zespół realizuje od roku 2003.
02-10-2018

Realizacja badań dotyczących mięśniaków macicy wśród kobiet z Rzeszowa i okolic

Dział Badań i Analiz Strategicznych Exacto, na zlecenie Szpitala Specjalistycznego Pro-Familia w Rzeszowie, przeprowadził badania dotyczące profilaktyki zdrowotnej wśród kobiet oraz występowania mięśniaków macicy i sposobów ich leczenia.
14-09-2018

Komunikacja projektu Diadem Gór Polskich

Dział Media Relations Exacto prowadził komunikację związaną z wyzwaniem podjętym przez Pawła Pabiana, który jako pierwszy Polak w historii zdobył wszystkie 80 szczytów Diademu Polskich Gór podczas jednej wyprawy.
22-08-2018

Przeprowadziliśmy kompleksową analizę sytuacji na polskim rynku edukacyjnym

Dział Badań i Analiz Strategicznych Exacto dokonał wieloaspektowej analizy sytuacji na rynku edukacyjnym we wszystkich województwach Polski. Badania były prowadzone w ramach projektu "Dual Innowacje społeczne i współpraca ponadnarodowa".
11-08-2018

Współtworzyliśmy stronę internetową dla EME Aero

Zespół Media Relations Exacto był odpowiedzialny za realizację części zadań związanych z wdrożeniem polskiej oraz angielskiej strony internetowej dla EME Aero, nowej inwestycji w branży silników lotniczych, powstającej na terenie podkarpacia.
1  2  3  4  5  6  7  8  9    49
Odwiedź nas w Google+