PROJEKT WSPÓŁFINANSOWANY PRZEZ SZWAJCARIĘ W RAMACH SZWAJCARSKIEGO
PROGRAMU WSPÓŁPRACY Z NOWYMI KRAJAMI CZŁONKOWSKIMI UNII EUROPEJSKIEJ

PROJECT SUPPORTED BY A GRANT FROM SWITZERLAND THROUGH
THE SWISS CONTRIBUTION TO THE ENLARGED EUROPEAN UNION

Aktualności

02-08-2019

Przeprowadziliśmy badania komunikacji wewnętrznej dla Grupy Żywiec

Dział Badań i Analiz Strategicznych Exacto przeprowadził badania na zlecenie Grupy Żywiec. Celem podjętych działań była weryfikacja czynników wpływających na komunikację wewnętrzną firmy.
03-07-2019

Profesjonalizm public relations w Polsce

Dział Badań i Analiz Strategicznych Exacto odpowiadał za realizację badań „Profesjonalizm public relations w Polsce”. Jego wyniki zostały przedstawione podczas Kongresu Profesjonalistów PR.
26-06-2019

Zrealizowaliśmy kolejne badanie satysfakcji pracowników w firmie Polskie ePłatności

Dział Badań i Analiz Strategicznych Exacto, na zlecenie firmy Polskie ePłatności przeprowadził kolejną edycję badania satysfakcji pracowników obejmującego analizę sposobu postrzegania firmy, zadowolenia z wykonywanej pracy oraz warunków pracy.
03-06-2019

Współorganizowaliśmy III Kongres Portów Lotniczych Sky&More

Wspólnie z Portem Lotniczym Rzeszów-Jasionka, 30 maja br. zorganizowaliśmy Kongresu Portów Lotniczych Sky&More. Dzięki naszym działaniom w wydarzeniu wzięło udział ponad 130 przedstawicieli branży lotniczej oraz współpracujących z nią podmiotów.
29-04-2019

Za nami XIX Kongres Profesjonalistów Public Relations

Po raz kolejny byliśmy współorganizatorem Kongresu Profesjonalistów Public Relations – jednego z największych wydarzeń w branży PR w Polsce. Dział media relations Exacto wspierał organizatorów m.in. w zakresie media relations.
1  2  3  4  5  6  7  8  9    51
Odwiedź nas w Google+