PROJEKT WSPÓŁFINANSOWANY PRZEZ SZWAJCARIĘ W RAMACH SZWAJCARSKIEGO
PROGRAMU WSPÓŁPRACY Z NOWYMI KRAJAMI CZŁONKOWSKIMI UNII EUROPEJSKIEJ

PROJECT SUPPORTED BY A GRANT FROM SWITZERLAND THROUGH
THE SWISS CONTRIBUTION TO THE ENLARGED EUROPEAN UNION

Aktualności

Przed nami kolejna edycja Kongresu Profesjonalistów Public Relations!

25-01-2019

Dział Media Relations Exacto prowadzi działania media relations związane z XIX Kongresem Profesjonalistów Public Relations, który od lat łączy środowisko praktyków i ekspertów branży PR. Kongres odbędzie się w dniach 25-26 kwietnia 2019 roku. Temat przewodni najbliższego wydarzenia to „Social media, Influencerzy i zabezpieczenie kryzysowe”

Celem naszych działań jest dotarcie do jak najszerszego grona odbiorców, będących potencjalnymi uczestnikami wydarzenia. W związku z tym podjęliśmy współpracę z mediami ogólnopolskimi, lokalnymi oraz branżowymi. Aby osiągnąć zamierzony cel, tworzymy oraz rozsyłamy materiały prasowe oraz prowadzimy szeroko zakrojone działania promocyjne w mediach społecznościowych. Pozyskujemy patronaty medialne w ramach których m.in. inicjujemy tworzenie autorskich materiałów na temat wydarzenia. Podczas organizacji tak dużego wydarzenia stały kontakt z mediami jest jednym z kluczowych elementów w prowadzeniu skutecznej kampanii informacyjno-promocyjnej.

Pierwsze informacje prasowe zapowiadająca tegoroczne wydarzenie ukazały się m.in. w Gazecie Codziennej Nowiny czy na branżowych portalach takich jak Marketing przy kawie, EPR.pl czy MARKETER+. Kongres Profesjonalistów Public Relations odbędzie się 25-26 kwietnia br. w hotelu Bristol Tradition & Luxury w Rzeszowie. Wydarzenie od 19 lat stanowi platformę spotkań oraz wymiany doświadczeń pomiędzy przedstawicielami branż PR w całej Polsce.

 

Odwiedź nas w Google+