PROJEKT WSPÓŁFINANSOWANY PRZEZ SZWAJCARIĘ W RAMACH SZWAJCARSKIEGO
PROGRAMU WSPÓŁPRACY Z NOWYMI KRAJAMI CZŁONKOWSKIMI UNII EUROPEJSKIEJ

PROJECT SUPPORTED BY A GRANT FROM SWITZERLAND THROUGH
THE SWISS CONTRIBUTION TO THE ENLARGED EUROPEAN UNION

Aktualności

29-07-2021

Rynek agencji public relations w Polsce to 934 podmioty

W Polsce 934 firmy można określić mianem agencji public relations. Ponad połowa z nich jest z Mazowsza, niemal co czwarta to firma jednoosobowa. 42% firm PR działa ponad dekadę, a tylko co czternasta jest zrzeszona w z polskiej organizacji branżowej.
12-05-2021

Szacowanie rynku agencji public relations w Polsce

Firma Exacto wspólnie z Uniwersytetem Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie oraz Uniwersytetem Warszawskim realizuje pierwsze w Polsce badania, których celem jest między innymi przygotowanie operatu badawczego agencji public relations.
24-03-2021

Kolejny projekt badawczy dla Grupy Polskie ePłatności

Dział Badań i Analiz Strategicznych Exacto realizuje badanie zaangażowania i satysfakcji pracowników i współpracowników Grupy Polskie ePłatności. Stanowi ono kontynuację działań rozpoczętych w 2018 roku i jest czwartym już badaniem realizowanym w cyklu.
14-12-2020

Praca dziennikarzy w dobie koronawirusa i lockdown

Zespół analityków EXACTO przy współpracy ekspertów Instytutu Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego oraz Polskiej Agencji Prasowej zrealizował badanie dotyczące pracy dziennikarzy w dobie koronawirusa i lockdown.
10-11-2020

Konstrukcja i dystrybucja informacji prasowych

Zespół analityków Exacto, pod kierunkiem ekspertów Instytutu Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego we współpracy z Polską Agencją Prasową zrealizował badanie dotyczące konstrukcji i dystrybucji informacji prasowych.
1    1  2  3  4  5  6  7  8  9    54
Odwiedź nas w Google+