PROJEKT WSPÓŁFINANSOWANY PRZEZ SZWAJCARIĘ W RAMACH SZWAJCARSKIEGO
PROGRAMU WSPÓŁPRACY Z NOWYMI KRAJAMI CZŁONKOWSKIMI UNII EUROPEJSKIEJ

PROJECT SUPPORTED BY A GRANT FROM SWITZERLAND THROUGH
THE SWISS CONTRIBUTION TO THE ENLARGED EUROPEAN UNION

Aktualności

18-09-2019

Przed nami Kongres Innowacyjnego Marketingu w Samorządach!

W tym roku, po raz kolejny jesteśmy współorganizatorami jednego z ważniejszych wydarzeń marketingowych na Podkarpaciu. Tegoroczna, IX edycja Kongresu Innowacyjnego Marketingu w Samorządach odbędzie się w dniach 28-29 listopada w Rzeszowie.
02-08-2019

Przeprowadziliśmy badania komunikacji wewnętrznej dla Grupy Żywiec

Dział Badań i Analiz Strategicznych Exacto przeprowadził badania na zlecenie Grupy Żywiec. Celem podjętych działań była weryfikacja czynników wpływających na komunikację wewnętrzną firmy.
03-07-2019

Profesjonalizm public relations w Polsce

Dział Badań i Analiz Strategicznych Exacto odpowiadał za realizację badań „Profesjonalizm public relations w Polsce”. Jego wyniki zostały przedstawione podczas Kongresu Profesjonalistów PR.
26-06-2019

Zrealizowaliśmy kolejne badanie satysfakcji pracowników w firmie Polskie ePłatności

Dział Badań i Analiz Strategicznych Exacto, na zlecenie firmy Polskie ePłatności przeprowadził kolejną edycję badania satysfakcji pracowników obejmującego analizę sposobu postrzegania firmy, zadowolenia z wykonywanej pracy oraz warunków pracy.
03-06-2019

Współorganizowaliśmy III Kongres Portów Lotniczych Sky&More

Wspólnie z Portem Lotniczym Rzeszów-Jasionka, 30 maja br. zorganizowaliśmy Kongresu Portów Lotniczych Sky&More. Dzięki naszym działaniom w wydarzeniu wzięło udział ponad 130 przedstawicieli branży lotniczej oraz współpracujących z nią podmiotów.
1    1  2  3  4  5  6  7  8  9    54
Odwiedź nas w Google+