PROJEKT WSPÓŁFINANSOWANY PRZEZ SZWAJCARIĘ W RAMACH SZWAJCARSKIEGO
PROGRAMU WSPÓŁPRACY Z NOWYMI KRAJAMI CZŁONKOWSKIMI UNII EUROPEJSKIEJ

PROJECT SUPPORTED BY A GRANT FROM SWITZERLAND THROUGH
THE SWISS CONTRIBUTION TO THE ENLARGED EUROPEAN UNION

Aktualności

20-12-2018

Zrealizowaliśmy badanie atrakcyjności województwa podkarpackiego

Dział Badań i Analiz Strategicznych Exacto na zlecenie Podkarpackiej Regionalnej Organizacji Turystycznej przeprowadził badania ilościowe wśród mieszkańców Krakowa, Warszawy i Wrocławia na temat oceny województwa podkarpackiego.
06-12-2018

Prowadzimy kompleksowy audyt wewnętrzny dla firmy KAWMET

Zespół Exacto przygotowuje dokument audytu wewnętrznego firmy KAWMET. Nasze działania skupiają się wokół kilku kluczowych obszarów, dla których zostanie opracowany szereg rekomendacji wdrożeniowych.
08-10-2018

Przeprowadzamy kompleksowe badania wizerunkowe dla ZETO Rzeszów

Dział Badań i Analiz Strategicznych po raz kolejny podjął się zadania realizacji kompleksowych badań wizerunkowych dla firmy informatycznej ZETO Rzeszów. To już kolejne badanie, z cyklu który nasz zespół realizuje od roku 2003.
02-10-2018

Realizacja badań dotyczących mięśniaków macicy wśród kobiet z Rzeszowa i okolic

Dział Badań i Analiz Strategicznych Exacto, na zlecenie Szpitala Specjalistycznego Pro-Familia w Rzeszowie, przeprowadził badania dotyczące profilaktyki zdrowotnej wśród kobiet oraz występowania mięśniaków macicy i sposobów ich leczenia.
14-09-2018

Komunikacja projektu Diadem Gór Polskich

Dział Media Relations Exacto prowadził komunikację związaną z wyzwaniem podjętym przez Pawła Pabiana, który jako pierwszy Polak w historii zdobył wszystkie 80 szczytów Diademu Polskich Gór podczas jednej wyprawy.
1    2  3  4  5  6  7  8  9  10    54
Odwiedź nas w Google+