PROJEKT WSPÓŁFINANSOWANY PRZEZ SZWAJCARIĘ W RAMACH SZWAJCARSKIEGO
PROGRAMU WSPÓŁPRACY Z NOWYMI KRAJAMI CZŁONKOWSKIMI UNII EUROPEJSKIEJ

PROJECT SUPPORTED BY A GRANT FROM SWITZERLAND THROUGH
THE SWISS CONTRIBUTION TO THE ENLARGED EUROPEAN UNION

Do Kongresu Profesjonalistów Public Relations zostało już tylko 2 tygodnie!

01-09-2022
Przed nami najgorętszy okres w roku. Podczas zbliżającego się wielkimi krokami największego branżowego wydarzenia w Polsce, będzie mowa m.in.: o zjawisku dezinformacji i sposobach jej zwalczania. Zaproszeni eksperci będą dyskutować o narzędziach ułatwiających wychodzenie z kryzysu wizerunkowego i największych zagrożeniach, na jakie naraża organizację cyberatak. 
 
Celem komunikacji prowadzonej przez Exacto dla Kongresu Public Relation jest dotarcie do jak najszerszego grona potencjalnych uczestników wydarzenia. Aby go osiągnąć, nawiązujemy relacje z redakcjami ogólnopolskimi, lokalnymi, branżowymi. Pozyskujemy patronaty medialne. W tym roku naszą komunikację wspiera po raz kolejny PAP, oraz m.in. takie redakcje jak: Grupa RMF, Wirtualne Media, Marketing przy Kawie czy Portal Medialny. 
 
Nasze działania komunikacyjne obejmują również obsługę kanałów wydarzenia w mediach społecznościowych: LinkedIn, Facebook, oraz Instagram, na których na bieżąco informujemy o postępach w przygotowaniach oraz prezentujemy sylwetki prelegentów i partnerów.
 
Odwiedź nas w Google+