PROJEKT WSPÓŁFINANSOWANY PRZEZ SZWAJCARIĘ W RAMACH SZWAJCARSKIEGO
PROGRAMU WSPÓŁPRACY Z NOWYMI KRAJAMI CZŁONKOWSKIMI UNII EUROPEJSKIEJ

PROJECT SUPPORTED BY A GRANT FROM SWITZERLAND THROUGH
THE SWISS CONTRIBUTION TO THE ENLARGED EUROPEAN UNION

Nasze publikacje

17-03-2015

Catering banalny – niebanalny. Analizuj i planuj. Część 1.

Organizacja konferencji i szkoleń to duże przedsięwzięcie logistyczne. Składa się na nie wiele działań, w których istotną rolę odgrywa catering. Czy sprowadza się to tylko do zamówienia obiadu i ciastka z kawą? Czy aby na pewno to takie banalne?
20-02-2015

Przepis na prowadzenie badań komunikacyjnych

Jednym z pierwszych kroków związanych z rozpoczęciem każdego projektu powinno być przeglądnięcie dotychczasowych doświadczeń. Nie inaczej postępujemy w przypadku realizowanych przez nas projektów badawczych.
17-07-2014

Jak sprawnie zorganizować wydarzenie?

Organizacja konferencji czy uroczystości firmowej to jedno z typowych działań wykonywanych przez agencje public relations. W Internecie odnaleźć można wiele rad i podpowiedzi, które mają pomóc w sprawnej organizacji tych działań. Polecamy, przeczytaj.
17-07-2014

Praktyczny poradnik pisania postów

Choć wydaje się to banalnie proste, poprawna redakcja postów na Facebooku wcale nie jest taka oczywista. Pozorne okazuje się bowiem złudzenie, iż może być to krótki, nieformalny tekst, właściwie o czymkolwiek. Zapoznaj się z naszym poradnikiem.
14-07-2014

10 (i więcej) przykazań bez których ani rusz

Pisanie artykułów nie jest trudne jeśli znasz reguły i zasady, którymi kierują się dziennikarze. Poznaj reguły, które warto opanować, a które są niezwykle proste i możliwe to realizacji bez specjalnych wyrzeczeń. Zapraszamy do lektury.
  1  2  3  4 
Odwiedź nas w Google+