Mamy wieloletnie doświadczenie w badaniach, tworzeniu strategii, planowaniu i wdrażaniu kampanii komunikacyjnych

rzeszow@exacto.pl
692 079 870

Specjalizacje badawcze i rozwojowe.

W naszych kompetencjach leży wiele
specjalizacji badawczych.

Exacto zbudowane zostało na mocnych fundamentach bazujących na wiedzy i doświadczeniu. Naszą przewagą konkurencyjną jest połączenie kompetencji z obszaru badań i public relations w obrębie jednego interdyscyplinarnego zespołu. Obecnie trudno znaleźć na rynku agencję PR z własnym działem badawczym – Exacto może pochwalić się pionierskim rozwiązaniem w tej płaszczyźnie, co korzystnie wpływa na jakość usług w branży PR.

W naszej firmie pracują specjaliści z różnych dziedzin, zarówno public relations, marketingu internetowego, jak i eksperci dedykowani do przygotowania dokumentacji strategicznej, graficy komputerowi oraz socjolodzy ukierunkowani na badania i pogłębione analizy. Wielogodzinna praca w SPSS i Atlas.ti to dla nas codzienność.

Skuteczność w projektowaniu i optymalizacji działań do osiągnięcia zamierzonych celów / efektów.

 

Dzięki realizacji szeregu projektów dla klientów działających w różnych branżach możemy skutecznie zaprojektować i zoptymalizować działania do osiągnięcia zamierzonych efektów. Wachlarz naszych możliwości jest bardzo szeroki – począwszy od jednotematycznych projektów badawczych, przez badania naukowe i projekty B+R, kończąc na długookresowych projektach bazujących na podejściu triangulacyjnym.
Badania prowadzimy zarówno w Polsce jak i za granicą. Jeździmy do klientów i docieramy nawet do trudno dostępnych grup docelowych.

Specjalizacje badawcze, które znajdują się w ofercie agencji są dla nas nie tylko pracą, ale stanowią nasze zainteresowania i zamiłowania naukowe. Dlatego tak ważna jest dla nas efektywność, miarodajność pomiaru i jakość wnioskowania, co staramy się systematycznie odzwierciedlać w naszych realizacjach. Specjaliści Exacto nie boją się wyzwań i są gotowi sprostać każdemu powierzonemu zadaniu badawczemu. Działamy w zespołach operacyjnych, dzięki czemu skutecznie wspieramy firmy i odpowiadamy na potrzeby naszych klientów.

Jeśli zastanawiasz się nad przeprowadzeniem specjalistycznych badań rynkowych albo stricte satysfakcyjnych czy też szukasz firmy, która pomoże Ci zrealizować szeroko rozumiane badanie opinii – jesteśmy dla Ciebie! Ty stawiasz pytania, a my na nie odpowiadamy. Chętnie skonsultujemy temat jeszcze przed etapem ofertowania, aby pomóc Ci odpowiednio dobrać elementy kluczowej w naszym przekonaniu tzw. triady badawczej, czyli metoda – technika – narzędzia.

Tematyką badawczą zajmujemy się w sposób kompleksowy i mamy silne zaplecze partnerów biznesowych, z którymi współpracujemy na etapie realizacji badań ogólnopolskich poprzez panele internetowe specjalizujące się w technikach CAWI i CATI.

Jeśli interesują Cię którekolwiek elementy przedstawione na poniższym schemacie, to w nomenklaturze badawczej wypadałoby powiedzieć, że jest to potwierdzenie tezy, iż powinieneś zaufać właśnie nam!

Specjalizacje Badawcze

CO WARTO O NAS WIEDZIEĆ W KONTEKŚCIE
MOŻLIWOŚCI BADAWCZYCH?

Nasz zespól składa się z wykwalifikowanej kadry w dziedzinie badań i analiz. Wśród nich znajdują się profesorowie i doktorzy renomowanych polskich uczelni, a na tym ich kariera się nie kończy.
Jesteśmy obecni na rynku od 14 lat i w tym czasie z sukcesem zrealizowaliśmy 200 projektów badawczych.
Działamy na sprawdzonych i pewnych narzędziach, gwarantujących m.in. poufność zbieranych danych empirycznych.
Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i dostosowujemy rozwiązania do sytuacji. Nie korzystamy z utartych schematów. Badania zawsze przygotowujemy od podstaw dla osiągnięcia pełnego zadowolenia wśród naszych klientów.
W pracy niezmiennie towarzyszą nam wzajemne wsparcie, perfekcja i skuteczność.
Obsługujemy firmy z sektora MŚP, a także korporacje, organizacje sektora publicznego i pozarządowego.

Nasza kadra doradzi i wdroży dla Ciebie zakres działań, który najlepiej odpowie na nurtujące pytania. Kompleksowo przygotujemy schemat projektu, który po omówieniu może w każdej chwili ulec modyfikacji, a to za sprawą elastycznego podejścia do wymagań i preferencji klientów. Wartością dodaną naszych realizacji jest zwiększenie świadomości i wrażliwości badawczej naszych klientów.

Wielu z nich zdecydowało się wprowadzić cykliczną realizację projektów badawczych, które prowadzi nasz zespół. Rekordzistą jest duża firma informatyczna, którą obsługujemy nieprzerwanie od 2006 roku – co dwa lata realizujemy dla niej badania satysfakcji klientów (wizerunek zewnętrzny) i pracowników (wizerunek wewnętrzny). W ten sposób istnieje możliwość do dokładnej ewaluacji działań, benchmarkingu wewnętrznego oraz aktualizacji rekomendacji decyzyjnych w poszczególnych edycjach badań.

Jeśli chcesz otrzymać naszą wizytówkę badawczą, wypełnij poniższy formularz.

    Będziemy przetwarzać Twój adres e-mail w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie.

    Administratorem Twoich danych osobowych jest EXACTO Sp. z o.o.. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Szczegółowe informacje znajdziesz w naszej
    Polityce prywatności