PROJEKT WSPÓŁFINANSOWANY PRZEZ SZWAJCARIĘ W RAMACH SZWAJCARSKIEGO
PROGRAMU WSPÓŁPRACY Z NOWYMI KRAJAMI CZŁONKOWSKIMI UNII EUROPEJSKIEJ

PROJECT SUPPORTED BY A GRANT FROM SWITZERLAND THROUGH
THE SWISS CONTRIBUTION TO THE ENLARGED EUROPEAN UNION

Aktualności

22-10-2020

EXACTO w Stowarzyszeniu Agencji Public Relations

Stowarzyszenie Agencji Public Relations (SAPR) to nazwa nowej organizacji, która została powołana przez 20 agencji PR z różnych miast Polski w celu reprezentacji i wspierania szeroko rozumianej branży usług komunikacji i PR. Jesteśmy w gronie założycieli.
14-05-2020

Poziom stresu podczas koronawirusa jak przy rozwodzie

Osoby prowadzące działalność gospodarczą w zakresie public relations oraz freelancerzy w największym stopniu odczuwają stres spowodowany obawami o swoją przyszłość na rynku. Największy komfort psychiczny doświadczają naukowcy. Badania
07-12-2019

Audyt komunikacji wewnętrznej dla CIARKO Sp. k.

Dział Badań i Analiz Strategicznych Exacto odpowiadał za realizację projektu audytu komunikacji i relacji wśród pracowników CIARKO oraz przygotowanie ekspertyzy dotyczącej określenia percepcji stosowanego obecnie znaku firmowego.
06-11-2019

Zespół Exacto uczestniczy w konferencji Web Summit 2019

Web Summit to konferencja technologiczna, w której co roku uczestniczy ponad 70 tys. osób z całego świata. Tegoroczna edycja wydarzenia, w której udział biorą także eksperci Exacto odbywa się w dniach 4 – 7 listopada w Lizbonie.
21-10-2019

Zorganizowaliśmy promocję gry MONOPOLY edycja Rzeszów

Dział media relations Exacto odpowiadał za ponad półroczne kompleksowe działania organizacyjno-promocyjne związane z wprowadzeniem na rynek rzeszowskiej wersji kultowej gry MONOPOLY.
1    1  2  3  4  5  6  7  8  9    54
Odwiedź nas w Google+