PROJEKT WSPÓŁFINANSOWANY PRZEZ SZWAJCARIĘ W RAMACH SZWAJCARSKIEGO
PROGRAMU WSPÓŁPRACY Z NOWYMI KRAJAMI CZŁONKOWSKIMI UNII EUROPEJSKIEJ

PROJECT SUPPORTED BY A GRANT FROM SWITZERLAND THROUGH
THE SWISS CONTRIBUTION TO THE ENLARGED EUROPEAN UNION

Aktualności

01-09-2022

Do Kongresu Profesjonalistów Public Relations zostało już tylko 2 tygodnie!

W tym roku naszą komunikację wspiera po raz kolejny PAP, oraz.in. takie redakcje jak: Grupa RMF, Wirtualne Media, Marketing przy Kawie czy Portal Medialny.
18-08-2022

Wspieramy działania CSR realizowane przez SARIA Polska

Końcem lipca przedstawiciele firmy SARIA odwiedzili OSP Przewrotne. Nasz zespół był odpowiedzialny za zaplanowanie, organizację i koordynację przebiegu spotkania.
21-07-2022

Badanie poziomu satysfakcji pracowników w Grupie Polskie ePłatności SA

Za nami kolejna edycja badań satysfakcji i zaangażowania pracowników oraz współpracowników Grupy Polskie ePłatności. Są one kontynuacją działań obejmujących analizę sposobu postrzegania firmy, zadowolenia z wykonywanej pracy oraz warunków pracy.
18-05-2022

Przed nami XXII edycja Kongresu Profesjonalistów Public Relations!

Już za niespełna 4 miesiące rusza kolejna edycja Kongresu PR, który od lat łączy środowisko praktyków i ekspertów z branży public relations. W tym roku zebrani goście będą rozmawiali o technologiach w komunikowaniu, cyberbezpieczeństwie i dezinformacji.
19-09-2021

EXACTO nagrodzone

Działania kryzysowe prowadzone przez zespół EXACTO dla Centrum Medycznego Medyk nagrodzone. Oprócz tego dr hab. prof UW, Dariusz Tworzydło, CEO EXACTO otrzymał nagrodę im. Andrzeja Stolarczyka za wyjątkowe zasługi dla branży public relations.
1  2  3  4  5  6  7  8  9    54
Odwiedź nas w Google+