PROJEKT WSPÓŁFINANSOWANY PRZEZ SZWAJCARIĘ W RAMACH SZWAJCARSKIEGO
PROGRAMU WSPÓŁPRACY Z NOWYMI KRAJAMI CZŁONKOWSKIMI UNII EUROPEJSKIEJ

PROJECT SUPPORTED BY A GRANT FROM SWITZERLAND THROUGH
THE SWISS CONTRIBUTION TO THE ENLARGED EUROPEAN UNION

Aktualności

18-05-2022

Przed nami XXII edycja Kongresu Profesjonalistów Public Relations!

Już za niespełna 4 miesiące rusza kolejna edycja Kongresu PR, który od lat łączy środowisko praktyków i ekspertów z branży public relations. W tym roku zebrani goście będą rozmawiali o technologiach w komunikowaniu, cyberbezpieczeństwie i dezinformacji.
19-09-2021

EXACTO nagrodzone

Działania kryzysowe prowadzone przez zespół EXACTO dla Centrum Medycznego Medyk nagrodzone. Oprócz tego dr hab. prof UW, Dariusz Tworzydło, CEO EXACTO otrzymał nagrodę im. Andrzeja Stolarczyka za wyjątkowe zasługi dla branży public relations.
29-07-2021

Rynek agencji public relations w Polsce to 934 podmioty

W Polsce 934 firmy można określić mianem agencji public relations. Ponad połowa z nich jest z Mazowsza, niemal co czwarta to firma jednoosobowa. 42% firm PR działa ponad dekadę, a tylko co czternasta jest zrzeszona w z polskiej organizacji branżowej.
12-05-2021

Szacowanie rynku agencji public relations w Polsce

Firma Exacto wspólnie z Uniwersytetem Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie oraz Uniwersytetem Warszawskim realizuje pierwsze w Polsce badania, których celem jest między innymi przygotowanie operatu badawczego agencji public relations.
24-03-2021

Kolejny projekt badawczy dla Grupy Polskie ePłatności

Dział Badań i Analiz Strategicznych Exacto realizuje badanie zaangażowania i satysfakcji pracowników i współpracowników Grupy Polskie ePłatności. Stanowi ono kontynuację działań rozpoczętych w 2018 roku i jest czwartym już badaniem realizowanym w cyklu.
1  2  3  4  5  6  7  8  9    53
Odwiedź nas w Google+